Meine Schule
MeineSchule
Język niemiecki dla najmłodszych

Na zajęcia zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym

Nauczymy się mówić w języku obcym poprzez quizy, konkursy, piosenki, wierszyki czyli połączymy przyjemne
z pożytecznym. Dziecko wchłania wiedzę bardzo szybko, a jeśli jeszcze nauka połączona jest z zabawą, to efekty są znakomite.

Po roku zabawy z j. niemieckim Wasze dziecko z łatwością nawiąże kontakt z rówieśnikiem z Niemiec. Pociechy potrafią liczyć, znają nazwy zwierząt, podstawowych czynności, kolory, potrafią powiedzieć, czego chcą się napić lub co zjeść, wiedzą jak się przywitać i pożegnać.
Wiedzą także jak nazwać zabawki i poszczególnych członków rodziny. Powiedzą jak wabi się ich pies i co najchętniej robią w wolnym czasie. Tego wszystkiego nauczą się poprzez zabawę, poprzez rysowanie, wyklejanie, majsterkowanie, śpiewanie.

Pobudzimy do nauki wszystkie zmysły,
a efekty będą zdumiewające!!!
Kurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 5 do 8 lat.